Hakkımızda

Techno Mechanic

Techno Mechanic Oto Tamir Bakım Servisi olarak alanında uzman ekibimizle, müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek siz değerli müşterilerimize mümkün olan en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla Olcay Grup tarafından kurulmuştur. 

Techno Mechanic, müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla hareket eder. Siz değerli müşterilerimiz için aracınızın bakımı yapılırken bekleme salonunda ağırlamaktadır. Aracınızın bakımları yapıldıktan sonra sürpriz fiyatlar ile karşılaşmak kesinlikle mümkün değildir. 

Ankara’da Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi’nde hizmet vermekte olan Techno Mechanic, alanında uzman ekibi ve teknolojik yazılım ürünleri ile her marka ve modeldeki araçlarınızın arıza tespitini yapmaktadır. Aracınızda bulunan arızaların bakım ve onarımıyla birlikte müşteri memnuniyetini dikkate alarak yapılan işin arkasında durmaktadır. 

Techno Mechanic, arıza tespiti, motor-mekanik, elektrik-elektronik, periyodik bakım, balata değişimi, yağ değişimi, yedek parça gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. 

“Aracınızın bakımlarını Techno Mechanic’te yaptırın, yolda kalmayın.”